Laptop AC Adapter for GETAC Series Compatible charger GETAC FSP150-ABBN3
GETAC FSP150-ABBN3 adapter
SPECIFICATIONS
Input: 100-240V~2.0A 50-60Hz (for wor
Output: 19.0V==7.89A, 150W